KOMPLETNÝ SERVIS a INŠTALÁCIA

 

FOTOVOLTIKA PRE DOMÁCNOSTI

 Meniace sa ceny energií a narastajúce účty za elektrinu. To je dôsledok cenovej regulácie na trhu s energiami. Jednou z najlepších odpovedí na tento trend je energetická nezávislosť domácností. Vďaka nám môže byť realitou. Fotovoltika vyrába elektrinu zo slnka, šetrí prírodu a ide o obnoviteľný zdroj energie. S naším projektom môže byť energeticky nezávislá každá domácnosť.

FOTOVOLTIKA NA DOM – NIŽŠIE ÚČTY ZA ELEKTRINU

Až o 90 % nižšie účty za elektrinu? Energetická nezávislosť? Šetrenie životného prostredia? Odpoveď na všetky tri tieto otázky znie, áno. Efektívne využívanie solárnej energie v domácnostiach má za následok zníženie nákladov na energie až o 90 %. Navyše, zelená energia výrazne šetrí našu prírodu a vďaka vlastnej solárnej elektrárni sa aj vy môžete stať energeticky nezávislými a využívať fotovoltiku na ohrev vody, kúrenie alebo na bežnú spotrebu pri používaní domácich spotrebičov.

Inštalujeme na všetky typy strieh

V rámci realizácie našich energetických projektov našim klientom prinášame kompletný servis od auditu projektu až po jeho realizáciu. Súčasťou toho je taktiež cenová ponuka a prípadná možnosť financovania. Celý proces vám dokážeme zjednodušiť nielen vybavením dotácie, ale tiež odporúčanou formou výhodného financovania. Spolupracujeme s tými najlepšími na trhu.

Image

Niekde uprostred problému vždy stojí príležitosť.

  Albert Einstein je nepochybne nielen jeden z najkreatívnejších ľudí 20. storočia, ale aj celej doterajšej histórie. Jeho prevratné objavy a teórie priniesli úplne nový rozmer v tom, ako vidíme svet. Inšpirujte sa aj vy jeho objavom a realizujte ho doma s nami.

V roku 1921 mu bola za vysvetlenie fotoelektrického javu a zásluhy v oblasti teoretickej fyziky udelená Nobelova cena za fyziku..