Most pri Bratislave

Unikátny projekt s názvom Nový most spojí vaše sny o vlastnom domove s realitou. Most, ktorý spojí pokoj a súkromie vidieka s komfortom bývania a dobrej dostupnosti mesta.

Most pri Bratislave je totiž moderná plne vybavená obec, ktorá leží len 3 kilometre od Bratislavy. Nájdete tu školu, škôlku, knižnicu, zdravotnícke zariadenie, poštu či dokonca veterinárnu kliniku.


ČO VÁM PONÚKAME?

Celý dom je nadštandardne presvetlený s výhľadom na záhradu.  Dom disponuje predprípravou na krb (komín Schiedel 200/45°), zabezpečovacieho a kamerového systému.

Nočnú časť domu tvorí spálňa so šatníkom, dve izby a kúpeľňa s priestorom na sprchu, vaňu aj toaletu. V dome sú umiestnené dve toalety.

Ale dom je predsa aj o prírode, priestore a zeleni, preto oddýchnuť si môžete na veľkorysej záhrade, terase či pri vlastnom bazéne, je len na vás ako využijete 437 metrov štvorcových svojho pozemku.

 

This image for Image Layouts addon

AKTUÁLNE MÁME PRE VÁS POSLEDNÉ DVA VOĽNÉ DOMY TYPU K ( K6,K7)

Súčasťou tohto unikátneho projektu je sedem domov s dvomi bytovými jednotkami a jeden samostatne stojací dom. Nový most tak ponúka spolu 15 rodinných domov, vyhotovených v štandarde. Aktuálne má klient  možnosť vybrať si dom typu K.

Chcem vedieť viac